Pasujące oferty: 81
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: KS013169
Pokoje: 7
Piętro: 0 / 2
Gdynia Orłowo Orłowo
Cena m2 13942.35 PLN
Ulica: Jodłowa
Powierzchnia 215.10 m2
Liczba pokoi: 7
Cena: 2 999 000 PLN
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: KS013168
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 2
Puck Puck
Cena m2 2809.38 PLN
Ulica: Bukowa
Powierzchnia 320.00 m2
Liczba pokoi: 6
Cena: 899 000 PLN
Obiekt Sprzedaż
Oferta nr: KS013167
Piętro: 0 / 2
Puck Puck
Cena m2 2809.38 PLN
Ulica: Bukowa
Powierzchnia 320.00 m2
Liczba pokoi: 10
Cena: 899 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013166
Pokoje: 2
Piętro: 6 / 10
Gdańsk Żabianka Żabianka
Cena m2 14086.36 PLN
Ulica: GRUNWALDZKA
Powierzchnia 37.98 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 535 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013165
Pokoje: 2
Piętro: 6 / 10
Gdańsk Oliwa Oliwa
Cena m2 14086.36 PLN
Ulica: Grunwaldzka
Powierzchnia 37.98 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 535 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013164
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 10
Gdańsk Stare Miasto Stare Miasto
Cena m2 14916.11 PLN
Ulica: Długie Ogrody
Powierzchnia 59.60 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 889 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013163
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 10
Gdańsk Śródmieście Śródmieście
Cena m2 14916.11 PLN
Ulica: Długie Ogrody
Powierzchnia 59.60 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 889 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013160
Pokoje: 3
Piętro: 7 / 10
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana Wzgórze Św. Maksymiliana
Cena m2 13353.91 PLN
Ulica: Partyzantów
Powierzchnia 48.60 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 649 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013159
Pokoje: 3
Piętro: 7 / 10
Gdynia Śródmieście Śródmieście
Cena m2 13353.91 PLN
Ulica: Partyzantów
Powierzchnia 48.60 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 649 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013158
Pokoje: 2
Piętro: 9 / 9
Gdynia Śródmieście Śródmieście
Cena m2 18391.66 PLN
Ulica: Waszyngtona
Powierzchnia 44.58 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 819 900 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013157
Pokoje: 2
Piętro: 9 / 9
Gdynia Centrum Śródmieście
Cena m2 18391.66 PLN
Ulica: Waszyngtona
Powierzchnia 44.58 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 819 900 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013156
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 4
Gdynia Wielki Kack Wielki Kack
Cena m2 10662.66 PLN
Ulica: Witosławy
Powierzchnia 69.87 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 745 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013155
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 4
Gdynia Wielki Kack Wielki Kack
Cena m2 10662.66 PLN
Ulica: Witosławy
Powierzchnia 69.87 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 745 000 PLN
Mieszkanie Wynajem
Oferta nr: KS013140
Pokoje: 4
Piętro: 2 / 2
Gdańsk Śródmieście Stare Miasto
Cena m2 108.75 PLN
Ulica: Ołowianka
Powierzchnia 78.16 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 8 500 PLN
Mieszkanie Wynajem
Oferta nr: KS013139
Pokoje: 3
Piętro: 4 / 4
Gdynia Obłuże Obłuże
Cena m2 43.33 PLN
Ulica: Boisko
Powierzchnia 45.00 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 1 950 PLN
Mieszkanie Wynajem
Oferta nr: KS013138
Pokoje: 2
Piętro: 3 / 0
Rumia
Cena m2 67.57 PLN
Ulica: Morska
Powierzchnia 37.00 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 2 500 PLN
Działka usługowa Wynajem
Oferta nr: KS013137
Gdańsk Jasień Jasień
Cena m2 11.76 PLN
Ulica: KARTUSKA
Powierzchnia 340.00 m2

Cena: 4 000 PLN
Mieszkanie Wynajem
Oferta nr: KS013136
Pokoje: 4
Piętro: 8 / 10
Łódź Bałuty
Cena m2 45.31 PLN
Ulica: Drewnowska
Powierzchnia 94.91 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 4 300 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013085
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 3
Gdańsk Śródmieście Śródmieście
Cena m2 13604.65 PLN
Ulica: MOSTEK
Powierzchnia 43.00 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 585 000 PLN
Mieszkanie Wynajem
Oferta nr: KS013084
Pokoje: 4
Piętro: 3 / 3
Gdańsk Chełm
Cena m2 40.34 PLN
Ulica: PIOTRKOWSKA
Powierzchnia 111.55 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 4 500 PLN

Copyright © Kwiatkowska Nieruchomości
Polityka prywatności

Wykonanie: Simm Oprogramowanie