Pasujące oferty: 30
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013212
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 4
Gdynia Wielki Kack Wielki Kack
Cena m2 10662.66 PLN
Ulica: Witosławy
Powierzchnia 69.87 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 745 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013209
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 4
Gdynia Wielki Kack Wielki Kack
Cena m2 10662.66 PLN
Ulica: Witosławy
Powierzchnia 69.87 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 745 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013208
Pokoje: 3
Piętro: 7 / 10
Gdynia Śródmieście Śródmieście
Cena m2 13353.91 PLN
Ulica: Partyzantów
Powierzchnia 48.60 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 649 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013207
Pokoje: 3
Piętro: 7 / 10
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana Wzgórze Św. Maksymiliana
Cena m2 13353.91 PLN
Ulica: Partyzantów
Powierzchnia 48.60 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 649 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013206
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 2
Gdańsk Orunia - Św. Wojciech - Lipce Orunia
Cena m2 8491.48 PLN
Ulica: Nowiny
Powierzchnia 41.10 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 349 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013205
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 2
Gdańsk Orunia Orunia
Cena m2 8491.48 PLN
Ulica: Nowiny
Powierzchnia 41.10 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 349 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013204
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 10
Gdańsk Śródmieście Śródmieście
Cena m2 14412.75 PLN
Ulica: Długie Ogrody
Powierzchnia 59.60 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 859 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013203
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 10
Gdańsk Stare Miasto Stare Miasto
Cena m2 14412.75 PLN
Ulica: Długie Ogrody
Powierzchnia 59.60 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 859 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013202
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 6
Gdynia Dolina Cisów
Cena m2 9886.83 PLN
Ulica: Modrzewiowa
Powierzchnia 63.62 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 629 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013194
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 3
Gdańsk Śródmieście Śródmieście
Cena m2 13604.65 PLN
Ulica: MOSTEK
Powierzchnia 43.00 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 585 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013193
Pokoje: 5
Piętro: 1 / 2
Gdańsk Wrzeszcz Wrzeszcz Dolny
Cena m2 11518.00 PLN
Ulica: Kochanowskiego Jana
Powierzchnia 127.80 m2
Liczba pokoi: 5
Cena: 1 472 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013192
Pokoje: 1
Piętro: 7 / 10
Gdańsk Przymorze Wielkie Przymorze
Cena m2 16666.63 PLN
Ulica: Piastowska
Powierzchnia 30.00 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 499 999 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013191
Pokoje: 2
Piętro: 3 / 4
Gdańsk Przymorze Wielkie Przymorze Wielkie
Cena m2 14973.68 PLN
Ulica: Kołobrzeska
Powierzchnia 38.00 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 569 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013190
Pokoje: 3
Piętro: 3 / 3
Gdynia Chwarzno- Wiczlino
Cena m2 12751.11 PLN
Ulica: Faustyny
Powierzchnia 58.74 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 749 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013185
Pokoje: 4
Piętro: 1 / 1
Rumia Rumia
Cena m2 8326.65 PLN
Ulica: Różana
Powierzchnia 112.17 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 934 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013179
Pokoje: 3
Piętro: 2 / 3
Gdańsk Siedlce
Cena m2 20419.56 PLN
Ulica: Grota Roweckiego Stefana
Powierzchnia 73.41 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 1 499 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013178
Pokoje: 3
Piętro: 4 / 4
Gdańsk Morena Morena
Cena m2 12148.65 PLN
Ulica: WARNEŃSKA
Powierzchnia 74.00 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 899 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013177
Pokoje: 2
Piętro: 3 / 3
Gdańsk Nowy Port Nowy Port
Cena m2 10895.11 PLN
Ulica: Wolności
Powierzchnia 46.81 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 510 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013176
Pokoje: 3
Piętro: 4 / 4
Gdańsk Morena Morena
Cena m2 12148.65 PLN
Ulica: WARNEŃSKA
Powierzchnia 74.00 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 899 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013173
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 5
Gdańsk Wrzeszcz Górny Wrzeszcz Górny
Cena m2 24968.76 PLN
Ulica: Stachury Edwarda
Powierzchnia 40.01 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 999 000 PLN

Copyright © Kwiatkowska Nieruchomości
Polityka prywatności

Wykonanie: Simm Oprogramowanie