Pasujące oferty: 3
Działka Sprzedaż
Oferta nr: KS013184
Graniczna Wieś Graniczna Wieś
Cena m2 84.81 PLN
Ulica: JARZĘBINOWA
Powierzchnia 4634.00 m2

Cena: 393 000 PLN
Działka ogrodnicza Sprzedaż
Oferta nr: KS013175
Gdańsk Matarnia Matarnia
Cena m2 103.98 PLN
Ulica: Słabego Mieczysława
Powierzchnia 327.00 m2

Cena: 34 000 PLN
Działka rekreacyjna Sprzedaż
Oferta nr: KS013174
Wąglikowice
Cena m2 202.65 PLN
Ulica: Sosnowa
Powierzchnia 1283.00 m2

Cena: 260 000 PLN

Copyright © Kwiatkowska Nieruchomości
Polityka prywatności

Wykonanie: Simm Oprogramowanie