Pasujące oferty: 70
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: KS013200
Pokoje: 4
Piętro: 1 / 1
Gdańsk Osowa Osowa
Cena m2 10816.33 PLN
Ulica: Chełmińska
Powierzchnia 147.00 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 1 590 000 PLN
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: KS013199
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 1
Gdańsk Osowa Osowa
Cena m2 8507.11 PLN
Ulica: Chełmińska
Powierzchnia 211.00 m2
Liczba pokoi: 5
Cena: 1 795 000 PLN
Mieszkanie Wynajem
Oferta nr: KS013198
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 3
Gdańsk Stare Miasto Stare Miasto
Cena m2 58.70 PLN
Ulica: MINOGI
Powierzchnia 46.00 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 2 700 PLN
Mieszkanie Wynajem
Oferta nr: KS013197
Pokoje: 3
Piętro: 3 / 3
Gdańsk Stare Miasto
Cena m2 64.71 PLN
Ulica: Szeroka
Powierzchnia 51.00 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 3 300 PLN
Mieszkanie Wynajem
Oferta nr: KS013196
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 4
Gdynia Wiczlino Wiczlino Ogród
Cena m2 62.50 PLN
Ulica: Felińskiego
Powierzchnia 40.00 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 2 500 PLN
Mieszkanie Wynajem
Oferta nr: KS013195
Pokoje: 1
Piętro: 2 / 3
Gdańsk Chełm
Cena m2 60.00 PLN
Ulica: NIEBOROWSKA
Powierzchnia 35.00 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 2 100 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013194
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 3
Gdańsk Śródmieście Śródmieście
Cena m2 13604.65 PLN
Ulica: MOSTEK
Powierzchnia 43.00 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 585 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013193
Pokoje: 5
Piętro: 1 / 2
Gdańsk Wrzeszcz Wrzeszcz Dolny
Cena m2 11518.00 PLN
Ulica: Kochanowskiego Jana
Powierzchnia 127.80 m2
Liczba pokoi: 5
Cena: 1 472 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013192
Pokoje: 1
Piętro: 7 / 10
Gdańsk Przymorze Wielkie Przymorze
Cena m2 16666.63 PLN
Ulica: Piastowska
Powierzchnia 30.00 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 499 999 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013191
Pokoje: 2
Piętro: 3 / 4
Gdańsk Przymorze Wielkie Przymorze Wielkie
Cena m2 14973.68 PLN
Ulica: Kołobrzeska
Powierzchnia 38.00 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 569 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013190
Pokoje: 3
Piętro: 3 / 3
Gdynia Chwarzno- Wiczlino
Cena m2 12751.11 PLN
Ulica: Faustyny
Powierzchnia 58.74 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 749 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013189
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 2
Gdańsk Orunia - Św. Wojciech - Lipce Orunia
Cena m2 8491.48 PLN
Ulica: Nowiny
Powierzchnia 41.10 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 349 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013188
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 2
Gdańsk Orunia Orunia
Cena m2 8491.48 PLN
Ulica: Nowiny
Powierzchnia 41.10 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 349 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: KS013187
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 2
Marszewska Kolonia Marszewska Kolonia
Cena m2 9396.43 PLN
Ulica: Potokowa
Powierzchnia 145.80 m2
Liczba pokoi: 5
Cena: 1 370 000 PLN
Piętro domu Sprzedaż
Oferta nr: KS013186
Pokoje: 4
Piętro: 1 / 1
Rumia Rumia
Cena m2 8326.65 PLN
Ulica: Różana
Powierzchnia 112.17 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 934 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: KS013185
Pokoje: 4
Piętro: 1 / 1
Rumia Rumia
Cena m2 8326.65 PLN
Ulica: Różana
Powierzchnia 112.17 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 934 000 PLN
Działka Sprzedaż
Oferta nr: KS013184
Graniczna Wieś Graniczna Wieś
Cena m2 84.81 PLN
Ulica: JARZĘBINOWA
Powierzchnia 4634.00 m2

Cena: 393 000 PLN
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: KS013183
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 2
Gdynia Orłowo Mały Kack
Cena m2 6464.75 PLN
Ulica: Kowieńska
Powierzchnia 262.81 m2
Liczba pokoi: 6
Cena: 1 699 000 PLN
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: KS013182
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 2
Gdynia Mały Kack Mały Kack
Cena m2 6464.75 PLN
Ulica: Kowieńska
Powierzchnia 262.81 m2
Liczba pokoi: 6
Cena: 1 699 000 PLN
Dom szeregowy Sprzedaż
Oferta nr: KS013181
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 2
Bojano
Cena m2 6152.00 PLN
Ulica: XX
Powierzchnia 125.00 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 769 000 PLN

Copyright © Kwiatkowska Nieruchomości
Polityka prywatności

Wykonanie: Simm Oprogramowanie